Dom Kłomnice

Dodane: Środa, 29 Kwiecień, 2026  15:54
1 290 000 zł
14494 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:89 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:33800 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Siedlisko z wyjątkowym potencjałem 3 domy, strefa relaksu, 3,38 ha natury przy Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o charakterze siedliskowym, łącząca funkcję mieszkalną i rekreacyjno-usługową. To gotowy kompleks wypoczynkowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności (agroturystyka, wynajem, retreaty, eventy).
Lokalizacja
Nieruchomość położona w spokojnej, luźnej zabudowie siedliskowej kolonia Janaszów, gmina Kłomnice, powiat częstochowski (woj. śląskie, przy granicy z łódzkim).
tylko 2,5 km do Kłomnic (szkoła, sklepy, przychodnia) ok. 14 km do Jury Krakowsko-Częstochowskiej 25 km do Częstochowy 115 km do Łodzi 15 km do autostrady A1 8 km do rzeki Warty
W najbliższej okolicy znajdują się m.in.:
Park Krajobrazowy Orlich Gniazd Przełom Warty koło Mstowa Park Krajobrazowy Stawki
Ostatnia zabudowa w kolonii dalej tylko pola, lasy i cisza.
Działka 3,38 ha przestrzeni powierzchnia: 33 800 m ok. 5000 m w pełni ogrodzone pozostała część częściowo ogrodzona (lasek brzozowy + łąka) szerokość od drogi: ok. 150 m dwie bramy wjazdowe parking na ok. 8 samochodów utwardzone ciągi komunikacyjne (kostka brukowa) staw z możliwością powiększenia dojazd drogą gminną (szutrową) Media i infrastruktura własna studnia głębinowa przydomowa oczyszczalnia ścieków prąd trójfazowy światłowód w drodze